Zeytinburnu Motorlu Kurye Hizmetleri

Zeytinburnu ilçesi, İstanbul’un merkezi konumunda bulunan ve birçok sektördeki firmaların faaliyet gösterdiği bölgelerden birisidir. Çok sayıda işletmenin bir arada bulunması, kurye hizmetlerine olan ihtiyacı da artırıyor. Zeytinburnu motorlu kurye hizmetleri yılın her günü kesintisiz olarak en güvenilir elemanlarla verilmeye çalışılıyor.

Zeytinburnu birçok ilçeye ulaşımı en kolay olan yerlerden birisidir. Bunun için moto kurye hizmetleri ile tüm gönderiler, dakikalar içerisinde alıcısına ulaştırılabiliyor. Firmalar, davetiye, evrak ya da küçük boyutlu paket gönderilerini, motorlu kurye hizmetlerinden faydalanarak, aynı gün içerisinde, İstanbul içindeki tüm müşterilerine ulaştırabiliyor.

Zeytinburnu Kurye Talebi

Zeytinburnu’nda bulunan firma ve kişiler, günün her saatinde kurye hizmetleri için talepte bulunabiliyor. Kurye firmasının, irtibat telefonlarını arayarak iletişim kurmak ya da web sitesi üzerinden talep formu doldurmak hizmet almak için yeterli oluyor.

Firma kendilerine ulaşan tüm talepler için motorlu kurye ekiplerini talepte bulunan müşteriye yönlendirmektedir. Sistem üzerinden kurye gönderi bilgileri girişi yapıldığı için motorlu kurye teslim aldığı ürünü hangi adrese ne zaman ulaştırması gerektiği bilgisini görür. Kurye talebinde bulunurken, normal kurye, Express kurye ya da vip kurye seçenekleri seçilebiliyor.

Kurye Gönderi Ücretleri

Motorlu kurye ile gün içerisinde tüm gönderiler, 60 dakika içerisinde adrese teslim edilmeye çalışılmaktadır. Firmalar, bazı önemli belge ve ürün teslimleri için Express ya da vip kurye talebinde bulunabiliyor. Talep edilen kurye hizmeti türüne göre gönderi teslimat ücretleri değişebiliyor.

  • Normal kurye standart fiyat tarifesi,
  • Express kurye iki katı fiyat tarifesi,
  • Vip kurye dört katı fiyat tarifesi,

Motorlu kuryeler, teslim aldıkları gönderi paketlerini, talep edilen teslimat şekli için belirlenen kurallara uyarak en güvenilir şekilde belirlenen süre içerisinde alıcısına ulaştırmaya çalışır. Acil gönderi durumlarında hizmetler gece saatlerinde de devam ediyor.

Zeytinburnu Motorlu Kurye Teslimat Süresi

Zeytinburnu motorlu kurye hizmetleri oluşturulan sistem sayesinde güvence altına alınmakta ve tüm işlemler için kayıtlar oluşturulmaktadır. Paket tesliminden sonra müşteriler, kendilerine verilen takip numarası ile paketlerinin hangi teslimat aşamasında olduğunu görebiliyor. Motorlu kurye teslimat süreleri, paketin teslim alındığı dakika ile başlar.

İstanbul’un diğer ilçelerine yapılacak olan teslimat süreleri için ortalama 90 dakika belirlenmiştir. Motorlu kuryeler, bu süre içerisinde alıcı adresine paketi teslim etmeye çalışır. Motosiklet kullanıldığı için İstanbul’un trafik yoğunluğunun oluşturduğu sorunlar aşılabilmekte ve gecikme olmamasına çalışılmaktadır. Zeytinburnu sınırları içerisinde yapılacak olan teslimatlar için daha kısa sürede gerçekleştirilebiliyor.

7/24 Kurye Teslim İşlemleri

Zeytinburnu kurye hizmetlerinde, müşterilere tüm seçenekler sunulmaktadır. Gönderi paketi özelliklerine ve teslimatın yapılacağı süreye göre motorlu kurye hizmet seçenekleri belirlenebiliyor. Kurye hizmetleri 7/24 verilmekte ve özel teslimat ya da toplu teslimatlar yapılması sağlanabiliyor.

Saat 18:00’dan sonra talep edilen kurye hizmetleri gece hizmeti kapsamına girmekte ve belirlenen hizmet şartlarına göre gece tarifesi olarak ücretlendirilmektedir. Online olarak yapılan işlemlerin müşteriye en kısa sürede ulaştırılması, müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Bunun için kurye hizmetlerinden 7/24 faydalanılmak istenmektedir.

Acil Motorlu Kurye Hizmetleri

Sektörlerin yapısına ve günlük iş durumlarına göre birçok firma acil kurye hizmetlerine ihtiyaç duyar. Zeytinburnu kurye hizmet seçenekleri arasında acil motorlu kurye hizmeti yer alıyor ve tüm gönderilerin 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde teslim edilmesini sağlıyor. Acil kurye talebinde bulunulduğunda, kuryenin çıkış noktasına ulaşmak ise en fazla 30 dakika alıyor. Müşterinin kurye talebini oluşturduğu anda motorlu kurye yönlendirmesi ile acil kurye hizmet aşamalarının tümü başlatılmakta ve takip edilmesi sağlanmaktadır.

Paylaş
Başa Dön