Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz için her gün yardımcı oluyoruz.

Sağdaki bölümden siz değerli müşterilerimizin bize sıklıkla sorduğu soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Şu sorulara yanıt buluyoruz:

 • İşleyiş
 • Kurye
 • Ödeme
 • Teslimat

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa

Aşağıdaki butonu kullanarak bize sormak istediğiniz soruları iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz.

 • Ekspress kurye olarak da bilinen bu hizmet günümüzde hızlı bir şekilde evrak göndermesi ya da teslimat yapması gereken firmalar için mükemmel bir seçenektir
 • Klasik posta hizmetlerinde, paketinizi posta merkezine kendiniz götürür ya da anlaşmalı olduğunuz kargo görevlisinin gün içerisinde herhangi bir saatte ofisinize uğramasını beklersiniz. Bu yüzden göndereceğiniz paketi ne zaman teslim edebileceğinizi tahmin etmek zordur. Klasik posta hizmetlerinde gönderdiğiniz bir paketin teslim süresi de 1 ila 2 gün arasında değişir.
 • Acil kurye servisinde ise seçtiğiniz kurye sizin adres bilgilerinizi ve alıcının bilgilerini alır, en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelir ve paketinizin boyutu ne olursa olsun hızla teslim alır. Ardından 1-1,5 saat gibi kısa bir sürede paketinizi şehir içinde belirlediğiniz konuma teslim eder. Böylece siz de paketinizi güvenle teslim etmiş ve işinizi aksatmamış olursunuz.
 • Acil kurye hizmetleri, kullanılan araca göre değişiklik gösterir. Genellik moto kurye ve arabalı kurye olarak ikiye ayrılır. Arabalı kurye, daha çok pasta ya da çiçek gibi kolay deforme olabilir ürünleri ya da motor ile taşınamayacak kadar geniş ürünleri teslim etmek için kullanılır.
 • Acil moto kurye ise ufak tatlı paketleri, evrak ve benzeri dikkatli bir şekilde paketlenen ve fazla yer kaplamayan gönderilerin teslimatı için kullanılır. Hızlı moto kurye, en zorlu trafik şartlarında bile paketlerinizi hızla gidecekleri yerlere ulaştırır.
 • En hızlı teslimat hizmeti olarak da adlandırabileceğimiz acil kurye hizmetinde paketlemeyi sizin yapmanız gerekir. İster arabalı isterseniz de moto kurye kullanın; yiyecek, içecek ya da kırılacak eşyaların gönderiminde, ürünlerin bozulmaması için paketleme işlemini sağlam yapmanız faydalı olacaktır.
 • Acil moto kurye ile ağırlığı 15 kilogramı geçmeyecek paketler taşınmaktadır. Bu ağırlıktan fazla ve geniş paketler, motor sürücüsünün dengesini ve manevra kabiliyetini olumsuz etkileyeceği için bu tür teslimatlarda genellikle arabalı kurye önerilmektedir.
 • Acil kurye fiyatları, paketin teslim edileceği mesafe, taşınacak ağırlık ve kurye hizmetinin verileceği araca göre değişiklik gösterir.
  İstanbul içi acil kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Acil Kurye’ye mutlaka göz atın. 7/24 hizmet veren Acil Kurye, alanında uzman kuryeleri acil kurye ihtiyacı olan firmalarla bir araya getiren başarılı bir platformdur. Websitesinden çıkış ve varış adreslerini girerek anında fiyat görüntüleyebilirsiniz.
 • Acil Kurye, paketlerinizi adreslerine ulaştırmak için kendini işine adamış kuryeler ile çalışmaktadır. Acil motor kurye talebiniz için ekstra ücretlendirme yapmayan Acil Kurye’de gönderi talebinize kurye atandıktan sonraki 90 dakika içinde gönderiniz teslimat adresine ulaşır.
 • Paketlerinizi hafta sonu, çalışma günleri, gece saatleri veya istediğiniz tarihte ilgili adreslere teslim etmenizi sağlar. Acil gönderimleriniz için hızlı, esnek ve güvenli teslimat seçeneği sunan
  firma, teslimat aşamasında sizi ve belirlediğiniz alıcıyı SMS ile bilgilendirir ve teslimat sürecini sistemdeki harita üzerinden canlı olarak takip etmenize olanak tanır.
Başa Dön