Sultangazi Motorlu Kurye Hizmetleri

Sultangazi İlçesinden İstanbul’un her tarafına paket göndermek isteyenler, kurye hizmetlerinden sınırsız faydalanabiliyor. İstanbul trafiğinde zaman kaybı yaşanmaması ve gönderilerin zamanında yerine ulaşabilmesi için moto kurye hizmetleri veriliyor.

Sultangazi motorlu kurye hizmetleri hizmet talebinde bulunan müşterilerine en yakın motorlu kurye ekibini yönlendirerek kargonun alınmasını sağlıyorlar. Motorlu kurye ekipleri, paketleri makbuz karşılığında almakta ve işlemlerin sisteme kaydedilmesini sağlıyor. Paket teslim süresi ve lokasyona göre normal ya da hızlı kurye hizmetleri veriliyor.

Motorlu Kurye Hizmetleri

Sultangazi İlçesi merkezli verilen kurye hizmetlerinde müşterilere tüm kurye hizmetleri 7/24 sunuluyor.

Müşterilerin faydalanabildiği kurye hizmet türleri şunlardır;

  • Vip motorlu kurye hizmeti,
  • Acil motorlu kurye hizmeti,
  • Hızlı motorlu kurye hizmeti,
  • Express motorlu kurye hizmeti,
  • Şehiriçi motorlu kurye hizmeti,

Normal kurye hizmetleri içi müşteriden teslim alınan paketler, aynı gün içeriside herhangi bir saatte teslim ediliyor. Diğer kurye hizmetlerinde ise müşteriler paketlerinin teslim edilme saatini belirleyebiliyor. Vip motorlu kurye hizmetlerinde, müşterilere özel hizmet verilir ve alınan paketler hiç zaman kaybedilmeden, en kısa sürede yerine ulaştırılır.

Neden Motorlu Kurye

Sultangazi kurye hizmetlerinde motorlu kurye seçeneklerinin kullanılmasının birçok nedeni vardır. İstanbul’da yaşanan trafik sorunu günlük hayatta birçok işin zamanında yapılmasına engel olmaktadır. Motorlu kurye hizmetleri, trafik sorunu yaşanmaması ve kurye hizmetlerinin en hızlı şekilde verilmesi için tercih ediliyor.

Müşteriler kurye çağrı talebinde bulunduğunda motorlu kurye en fazla 30 dk içerisinde intikal ederek hizmetleri vermeye başlıyor. Hazırlamış olduğunuz paketiniz, 30 dakika içerisinde kuryeye teslim edilmiş ve müşteriye ulaştırılmak için yola çıkmış olacaktır. Motorlu kurye ile özel durumlarda kargolar alıcısına ortalama 2 saat gibi bir süre içerisinde ulaşmış olacaktır.

Acil Kurye Hizmeti

Sultangazi motorlu kurye hizmetlerinde en çok tercih edilen hizmet türü acil kuryedir. Firma, acil kurye hizmetleri ile müşterilerine tüm hizmetlerin 2 saat içerisinde tamamlanmasını sağlıyor. İstanbul içerisinde acil kurye ile paketleriniz hızlı ve ekonomik olarak teslim edilecektir.

Kurye hizmetleri, satıcı ile alıcı arasında paket gönderim işlemlerinin en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Acil kurye talebinde bulunan müşterilere, kendilerine en yakın konumda bulunan motorlu kurye yönlendirme yapılarak hizmetlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Güvenli Motorlu Kurye Hizmetleri

Motorlu kurye hizmetlerini veren elemanlar, Sultangazi ve İstanbul’un birçok bölgesini çok iyi bilmekte ve gönderi teslim adresini hemen bulabilmektedir. Kurye hizmetleri verilirken, kendi can güvenliklerini aldıktan sonra motorun bagaj bölümünde paketi en iyi şekilde muhafaza ederek görevlerini yerine getiriyorlar.

Güvenli motorlu kurye hizmetlerinin verilebilmesi için motorlarının bakımlı olmasını ve kendileri için koruyucu elbiseler olan kask, eldiven ve giysileri kullanılmasına dikkat ediyorlar. Motorlu kurye hizmetleri hem zaman hem de ekonomik olarak tasarruf sağlıyor.

Müşteri firmalar, kurye hizmeti talep ettiklerinde İstanbul’un tüm noktalarına gönderilerinin birkaç saat içerisinde ulaşacağını biliyor ve müşterileri ile ilişkilerini geliştirebiliyorlar.

Ekonomik Kurye Hizmeti

Sultangazi motorlu kurye firması, müşterilerine paket sayısı ve büyüklüklerine göre gönderi fiyatlarını belirleyerek hizmetlerini veriyor. Daha ekonomik kurye hizmetleri almak isteyenler, kurye firması ile anlaşma yaparak, düzenli gönderilerini daha uygun fiyatlarla teslim edilmesini sağlayabiliyor.

Kurye firması, anlaşmalı kurye hizmetleri seçenekleri sunarak, sürekli olarak kurye hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine en uygun fiyat tarifeleri ile hizmet veriyorlar. Küçük paketler ve evrak türü tüm gönderiler, motorlu kurye tarafından hem güvenil hem de ekonomik olarak İstanbul içerisinde her noktaya teslim edilebiliyor.

Paylaş
Başa Dön