Sarıyer Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul gibi metropol şehirde acil ulaştırmanız gereken evraklarınızı veya değerli olan gönderilerinizi alıcısına ulaştırmak istediğinizde İstanbul trafiği bu konuda size fırsat vermeyebilir. Sarıyer motorlu kurye hizmetleri size bu konuda yardımcı olacak tek seçenektir. İstanbul’un her yerinde ne oranda trafik olursa olsun, sizlere bu konuda zamanında teslim garantisi sunar.

Neden Tercih Edilir?

Taşınabilir evrak, belge veya poşetleriniz adresinizden elden teslim alınarak şehir içerisinde gitmesi gereken yere zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. İlgili birime bu konu ile ilgili bilgi vererek kayıt yaptırmanız yeterlidir.

Kayıt yapıldığı andan itibaren motorlu kurye hareke geçerek bilgi verilen adrese anında ulaşır. Gönderiyi sizden teslim alarak, gitmesi gereken adrese teslim eder. Uzman kadrosunu her geçen gün arttıran sektörde ön planda bulunmayı amaçlayan öncü firmalardan birisidir.

Uzman Kadro Öncü Firma

Sektörde en hızlı ulaştırma hizmeti sunan Sarıyer motorlu kurye hizmetleri firma tarafından ekonomik bir yapıda siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Öncü firma, uzman kadrosu ile hizmetler çok hızlı bir biçimde ve ekonomik olmakla birlikte kurumlara veya kişilere abonelik sistemi sunarak daha ucuz hizmet alabilmektedirler.

Firma tarafından sunulan bu hizmetler deneyimli personeller ile uzman ekipler tarafından gerçekleştirilerek, ortaya çıkabilecek yanlışları da bertaraf etmiş olur. Hizmetler acil durumuna göre en geç 45 ile 60 dakika içerisinde adrese teslim edilir.

Sunulan Kaliteli Hizmet Türleri

Gün içerisinde İstanbul’da hızlı kuryeler ile müşterilere ait değerli evraklar aynı gün içerisinde belirtilen adrese belirtilen süre içinde teslim edilir. Gün içerisinde tüm şehirde müşterilere sunulan hizmet türleri, normal kurye hizmeti, ekspres kurye hizmeti ve duble ekspres kurye hizmeti şeklindedir.

Normal Kurye Hizmeti

Müşteriler tarafından teslim edilen belge ve poşetler ekonomik şekilde belirtilen adrese ulaştırma hizmetidir. Teslimat süresi ise yaklaşık 3 ile 4 saat içerisinde gerçekleşir.

Ekspres Kurye Hizmeti

Müşteriler tarafından teslim edilen belge ve poşetler hızlı bir şekilde belirtilen adrese ulaştırma şeklidir. Gerçekleşen teslimatlarda ortalama olarak zaman 75 ile 90 dakika arasında değişmektedir.

Double Ekspres Kurye Hizmeti

Müşteriler tarafından teslim edilen belge ve poşetlerin en acil bir şekilde ilgili adrese teslim edilmesinde tercih edilen hizmet türüdür. Bu hizmet türünde teslimat 35 ile 45 dakika içerisinde gerçekleşir. Her geçen gün hizmet çeşidini ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda güncelleyen firma müşterilerine kurye hizmeti sunma konusunda geçmişten gelen deneyimlerini yansıtarak geleceğe yelken açma hedefindedir.

Neden Tercih Edilir?

Trafiğin en yoğun yaşandığı İstanbul gibi metropol şehirde müşteriler tarafından tercih edilerek ön firma özelliğini koruyan firma müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmakta ve hizmet kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Müşteriler tarafından tercih edilmenin halklı gururunu yaşayan firmanın neden tercih edildiğini sıralamak gerekirse başlıca tercih sebepleri şunlardır;

  • Güvenli ve kaliteli hizmetin sunulması
  • Hızlı ve ekonomik hizmetlerin müşteriler tarafından benimsenmesi
  • Hizmet anlayışının müşteri düşünceleri ile örtüşmesi
  • Müşterileri memnuniyetini devam ettirmek için sunulan ve geliştirilen avantajlar
  • Sunulan hizmetlerde müşterilere sunulan hizmet seçenekleri
  • Her bütçeye göre belirlenmiş hizmet seçenekleri

Bu gibi nedenler müşteriler tarafından ön plana çıkarılarak, hizmet kalitesinde ödün vermeyen firmayı tercih edecek müşteriler bu gibi seçenek ve avantajlardan faydalanabilmek için firma ile iletişime geçerek iletişim bölümünden gerekli bilgileri alabilirler. İletişime geçtikten sonra halka ilişkiler uzmanı tarafından müşterilere hizmetler konusunda detaylı bilgiler sunulur.

Paylaş
Başa Dön