Motorlu Kurye İstanbul

Profesyonel motorlu kurye istanbul ekipleri sorunsuz ve ivedi teslimat gayesi ile görev yaparlar. Moto kurye hizmetleri kapsamında; paket taşımacılığı, posta, mektup ve evrak çeşitli kargolarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde alıcı adresine ulaştırabilirsiniz. Kapıdan teslim alınarak alıcı kapısına, şirket adresinden teslim alınarak, diğer bir şirket adresine motorlu kurye hizmeti ile güvenli gönderi yapabilirsiniz.

Eğer e-ticaret ile uğraşıyorsanız, sattığınız ürünleri göndermenizde motorlu kurye kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Sattığı ürünü aynı gün içerisinde teslim eden bir firma, her zaman bir adım öndedir. Bunun yanı sıra restaurant işletiyorsanız da motorlu kurye hizmetini kullanabilirsiniz. Siparişini aldığınız ve hazırladığınız yemekler, personel tarafından kısa bir süre içerisinde teslim alınacak ve 45-50 dakika gibi oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde karşı adrese teslim edilecektir. Bu sayede siparişleriniz müşterilerinize sıcak ve lezzetli bir şekilde ulaşacaktır. Bunun size geri dönüşü ise, daha fazla sipariş ve müşteri olacaktır.

Motorlu Kurye Hizmeti İle Zamandan Tasarruf Elde Edin

Hızlı ve güvenli motorlu kurye hizmetinden yararlanarak, göndermek istediğin herhangi bir kargoyu en kısa süre içerisinde karşı tarafa ulaştırabilirsiniz. Farklı eşyalar ve ürün modelleri için geliştirilmiş, özel taşıma kasalarına sahip olan motor modelleri, profesyonel eğitim almış ve deneyimli kurye ekibi aracılığı ile taşınır. Taşınan paketleriniz hiç bir zarar görmeden ve tahribata uğramadan karşı adrese kısa süre içerisinde teslim edilir. Şehir içinde motorlu kuryeler, trafik açısından daha avantajlı bir konumda yer alırlar. Bu avantajlı konum sayesinde kargolarınız, mümkün olan en kısa yoldan, en kısa süre içerisinde adrese ulaştırılır. Hassas, kırılabilir ve akıcı sıvı gönderileriniz, doğru paketlendiği taktirde güvenli bir şekilde karşı tarafa teslim edilir.

Motorlu Kurye Hizmeti Diğer Yöntemlerden Daha Avantajlıdır

Eğer hız, güvenlik ve koruma istiyorsanız, mutlaka motorlu kurye hizmetini tercih etmelisiniz. Diğer kurye yöntemlerinden biri olan arabalı hizmet düşünüldüğünde, ortaya çok fazla problem çıkacaktır. Arabalı kargo hizmetinde pek çok dezavantaj sizi bekler. Bu dezavantajlar şöyle sıralanabilir;

  • Arabalı kargo yöntemi ile yaptığınız gönderilerin sisteme işlenmesi ve güncellemesi oldukça yavaştır,
  • Teslimat süreleri 5 günden 1 haftaya kadar uzayabilir,
  • Gönderilerinizin zarar görme ihtimali çok daha yüksektir,
  • Üst üste arabaya istiflenen kargolar ezilir, kırılır veya darbelere maruz kalır,
  • Gönderinizin ne zaman karşı tarafa teslim edileceğini tahmin etmek çok zordur,
  • Gönderiniz kaybolabilir veya çalınabilir,

Günümüzde, diğer kurye yöntemlerinin dezavantajları yüzünden, motorlu kurye hizmeti daha çok tercih edilir. Siz de, güvenilir bir hizmet arıyorsanız, mutlaka motorlu kuryeleri tercih etmelisiniz.

Taşınacak Ürün İle İlgili Detaylara Dikkat Edilmelidir

Motorlu kuryelerin taşıma kasası, belli ölçülerde ve belli ağırlıklarda olan kargolar için uygundur. Bu sebeple, gönderinizi teslim etmeye hazırlarken, taşıma kriterlerine uyup uymadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Motorlu kurye ile taşınabilecek ürünlerin kriterleri, firma web sitesinde açık bir şekilde belirtilir.

Firmanın web sitesinde ilgili bölüme erişim sağlamalı ve gönderinizin gerekli kriterlere uyup uymadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Bunun yanı sıra, motorlu kurye hizmetlerinde paketleme işlemi size aittir. Gönderinizi teslim etmeden önce doğru bir şekilde paketlediğinize emin olmalısınız.

Kırılma tehlikesi olan gönderilerinizi, yumuşak veya hava desteği olan siperler ile sararak korumaya almanız sizin yararınıza olacaktır. Sıvı halde olan ve dökülebilecek gönderilerinizi, dökülmelerine ve akmalarına engel olacak şekilde paketlemeye dikkat etmelisiniz. Doğru bir şekilde paketlediğiniz gönderilerinizi, gönül rahatlığı ile taşıma personeline teslim edebilirsiniz. Taşımacılıkta kullanılan motorların arka kısmında bulunan ürün taşıma kasası, sağlam materyaller ile üretilen korunaklı bir kasadır. Bu sebeple, sizin de doğru bir şekilde paketleyerek korumaya aldığınız kargolarınıza kesinlikle hiçbir zarar gelmeyecektir.

Her An Kargo Takibi Yapabilme İmkanı

Motorlu kurye hizmeti ile gönderdiğiniz kargoların her anını ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz. Gönderinizin yoldaki durumunun her anını açık bir şekilde takip edebilir, gönderinizin konum bilgisine ulaşabilirsiniz. Kurye personelinin, gönderinizi teslim almak üzere adresinize yola çıktığı saat, size bildirilir. Paketinizi teslim ettiğiniz andan itibaren, motorlu kuryenin yolda ne kadar süre geçirdiği ve hangi saatte alıcı adresine teslim edildiği ile ilgili bilgileri, anlık olarak takip edebilirsiniz. Motorlu kurye firmasının çağrı merkezini arayarak, yönlendireceğiniz soruların ayrıntılı cevaplarını alabilir ve şeffaf hizmet avantajlarından fayda sağlayabilirsiniz.

Motorlu Kurye İle Uygun Fiyatlı Gönderim Avantajı

Motorlu kurye hizmetini tercih ederek, avantajlı gönderim fiyatlarından yararlanırsınız. Diğer yöntemler ile yapılan gönderilerde istenilen yüksek rakamlar, motorlu kurye hizmetlerinde oldukça uygundur. Motorlu kurye seçeneği ile uygun fiyat üzerinden kaliteli ve garantili hizmet alırsınız. Bütçenize uygun fiyatlar ile alabileceğiniz Motorlu kurye hizmetleri, express gönderim seçeneği ile sizlere yüksek avantajlar sağlar. Motorlu kurye fiyat belirlemesi yapılırken, gönderinizin ölçüleri, ağırlığı, kapıda teslimat koşullarından yararlanma tercihleriniz ve alıcı adresinin konumu etkilidir. Kargonun gönderim maaliyeti, kargo kurye personeli tarafından teslim alınmadan önce sizinle paylaşılır. Bu doğrultuda, en doğru yöntemi seçerek bütçenize uygun gönderim tercihini siz yaparsınız.

Motorlu Kurye Hizmetinde Deneyimli Ekip Desteği

Motorlu kurye personelleri, sizin için hizmet vermeye başlamadan önce gerek görülen bir takım eğitimleri almak zorundadır. Motorlu kurye personelleri, gerekli lojistik bilgiler ve taşıma yöntemleri ile ilgili bilgilendirildikten ve donanım sahibi olduktan sonra size hizmet vermek üzere sahada görevlendirilir.

Eğitimlerden ve deneme aşamalarından geçen kuryeler, müşteri memnuniyetini esas alır ve kargonun zamanında teslim edilmesi için gereken tüm destekleri karşılar. Kuryelere teslim edeceğiniz hassas ve kırılgan eşyaları dikkatle taşımak ile yükümlü olan personeller, gerekli önlemleri alarak teslimatı gerçekleştirirler. Motor sürme konusunda da gerekli eğitimlerden geçen kuryeler, profesyonel sürüş eğitimini tamamlamalarının ardından göreve başlarlar. Tamamen profesyonel yetenekler ile donatılan motorlu kurye personelleri, sizin için özel olarak seçilen kişilerden oluşur.

Vietnamese courier putting pizza packages into bag on scooter

Motorlu Kurye Firması Dikkatle İncelenmelidir

Gönderilerinizi, kuryeler aracılığı ile firmalara teslim etmeden önce, çalışacağınız firmayı özenle incelemelisiniz. Gönderinizi teslim edeceğiniz firmanın referanslarına göz atmalı ve mutlaka çalışma lisansına sahip bir firma olup olmadığını araştırmalısınız. Motorlu kurye hizmetinde, kaçak olarak taşımacılık yapan pek çok yer bulunduğu gibi, bu durum ile karşı karşıya kalmamak ve zarar görmemek için mutlaka firmanın müşteri hizmetlerinden ayrıntılı tüm bilgileri öğrenmelisiniz. Bunun yanı sıra, gönderinizin kuryeye teslim etmeden önce, mutlaka gönderi sözleşmesi yapmalı ve teslim almalısınız.

Motorlu Kuryelerde Sözleşme İle Güvence

Motorlu kurye hizmetlerinde, gönderinizi teslim etmeden önce mutlaka resmi bir sözleşme almalısınız. Size resmi bir sözleşme vermeyi reddeden firmalar ile kesinlikle çalışmamalı, gönderilerinizi onlara teslim etmemelisiniz. Motorlu kurye hizmetinde yapacağınız sözleşme, gönderilerinizi güvence altına alır. Sözleşme üzerinden sizin ve firmanın tüm bilgileri bulunmak zorundadır.

Bunun yanı sıra gönderinin teslim alındığı saat gibi ayrıntılı bilgiler de sözleşmede yer alır. Firma ile yapacağınız sözleşme, gönderilerinizi güvenilir bir kuruluşa teslim ettiğinizin kanıtıdır. Güvenilir ve resmi bir motorlu kurye hizmeti veren kuruluş ile yapacağınız gönderiler, oldukça korunaklı yöntemler ile taşınacak, size taahhüt edildiği saatte alıcı adresine teslim edilecektir.

Paylaş
Başa Dön