Moto Kurye Ücretleri Nedir?

İstanbul trafiğinde dakikalar içerisinde ürünün teslimatı artık hayal değil. Bir noktadan bir noktaya saatlerin harcanması gerektiği işlerde dahi moto kurye sayesinde dakikalar içerisinde gönderileriniz teslim edilir. Moto kuryenin teslimat avantajları nedeniyle artık her alanda motorlu hizmetler veriliyor. Taşımacılığa yeni bir soluk kazandıran moto kurye hizmeti ile kısıtlı zamanda çok iş başaracaksınız.

İşlerinizi hallederken müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarak daha çok kazanacaksınız. Ürün teslimi, bireysel gönderileriniz ve değerli eşyalarınız için ebadına uygun olarak kiralamak istediğiniz moto kurye ile gün içerisinde işlerinizi hızlı bir şekilde bitireceksiniz. Peki, avantajları çok olan moto kurye ücretleri nedir?

Moto Kurye Faydaları Nelerdir?

Moto kurye ücretlerinden bahsetmeden önce faydalarından bahsetmek daha doğru olacaktır. Öncelikle hizmetin ortaya çıkış süreçlerini değerlendirerek neden bu denli önemli bir hizmet kolu haline geldiğini anlayabilirsiniz. E-ticaretin artması, online satışların tüm ticareti ele geçirmesi ile kargo şirketleri gönderilerin zamanında teslimini sağlayacak bir imkâna sahip olamıyor.

Uzun süreli teslimatlar, hasarlı ürünler sonucu firmalar ve müşteriler yeni teslimat alanlarına yönelmiştir. Kısıtlı zamanda iş yapmaya çalışan ticari firmalar için zamanında olan her teslimat artan satışlar demektir. Teslimat sorunları nedeniyle müşteri kayıpları rekabeti daha farklı boyuta taşıyor.

Günümüzde hızlı teslimat, aynı gün teslimat ve acil teslimat gibi kavramlara yer veren firmalar her zaman daha çok kazanıyor. Bunun için eskiden ekstra bir taşıma birimi kurmak gerekirdi. Dolayısıyla büyük balık küçük balığı yutar, küçük işletmeler yenilirdi. Artık küçük bir işletme de büyük işletmeler kadar geniş hizmet verebiliyor.

Moto Kurye Ücretleri Neye Göre Farklılık Gösterir?

Moto kurye fiyatları belirlenirken öncelikle gönderi büyüklüğü önemlidir. Ürünler için bazen tek bir moto kurye yerine birden fazla moto kurye ya da arabalı kurye talep edebilirsiniz. Önemli olan ne kadar sürede teslim edilmesini istediğinizdir? İstanbul içine 60 dakikalık sürede yetişmesini istediğiniz bir gönderi olabildiği gibi bazen hastanede yatan yakınlarınıza acil durumlar için yetiştirmeniz gereken hayati öneme sahip bir ilaçta olabilir.

Moto kurye öncelikle güvenli bir şekilde yola çıkar ve tecrübesiyle adrese zamanında yetişir. Moto kuryelere verilen eğitimler ile önceliğin sizler olduğu her fırsatta dile getirilir. Fiyatlar bu nedenle yapılmasını istediğiniz işleme göre farklılık gösterebilir. En uygun fiyatlardan yararlanmak adına 7/24 çağrı merkezinden bilgi alabiliyorsunuz.

Moto Kurye Kurumsal Ücretler

Moto kurye hizmetinden memnun olmanız halinde firmanıza bağlı bir ekip gibi hizmet talep edebilirsiniz. Uygun bütçeler sunularak, sürekli gönderileriniz konusunda destek talep edebilirsiniz. Moto kurye hizmetinden yararlanırken ürünlerinizin ebatı, gönderim sıklığı ve ek hizmetler belirlenir. Lokasyon belirlenerek hangi bölgelere gönderim yapılacağı tespit edilerek fiyatlandırma yapılır. Sözleşme yapılarak sizlere ekstra maliyetler çıkartılmaz. Personel maliyetinden ve araç kiralama sorunundan kurtulursunuz.

Moto Kurye Ücreti Mi Firmada Kurulan Kurye Birimi Mi Avantajlı?

Şirketlerin büyüklüğü ne olursa olsun sürekli gönderi hizmeti sunmak isteyen firmalar için ek birimler yüksek bütçeler gerektirir. Moto kurye kiralama hizmeti ile birçok masraftan kurtulursunuz.

Bunlar;

  • Personel masrafı (maaş, sigorta, yemek, agi, yan haklar)
  • Araç yakıt masrafı
  • Araç
  • Motor
  • Araç bakım
  • Araç vergi
  • Araç sigorta
  • Araç yenileme

Moto kurye hizmeti ile tüm bu masraflardan kurtulur, kurye hizmetinden yararlanırsınız. İşinize odaklanarak tüm performansınızı işinize aktarırsınız. Bazen personelinizi işinizde değerlendirmek yerine kurye hizmeti gibi zaman alan işlerde çalıştırmanız işinizi engeller. Personelinizi daha etkin alanlarda çalıştırmanız ise iş verimliliğini artırır.

Moto Kurye Ücretleri Nedir?
Moto Kurye Ücretleri Nedir?

Moto Kurye ve Arabalı Kurye Ücretleri Farklı Mı?

Moto kurye belirli desi ölçüde olan kargolarınızı kısa sürede yerine ulaştırır. Arabalı kurye de moto kurye kadar hızlı olsa da trafiğin yoğun olduğu zamanlarda en hızlısı moto kuryedir. Büyük ve değerli eşyalarınız için güvenilir olan yöntem arabalı kurye hizmetidir. Evrak ya da daha küçük gönderiler de kullanacağınız moto kurye hizmetinde en uzak yerden dahi şehir içi mesafe kısalır.

Trafiğin yoğun olduğu saatlerden ve noktalardan etkilenmez. Hız kesmeden gönderilerinizi alıcıya ulaştırır. Elbette arabalı kurye hizmetinde yakıt masrafı moto kurye hizmetinden harcanan yakıt masrafından daha fazladır. En uygun maliyetlerin yer aldığı kurye hizmetinde hangi araçla taşınmasını istediğinizi belirtmelisiniz. Liste fiyatı üzerinden ya da ek hizmet almanız halinde yeni fiyatlandırma ile kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

En Uygun Moto Kurye Fiyatları

Yüksek kalitede kurye hizmetinden yararlanmak için yüksek bütçeler ayırmanıza gerek kalmıyor. Paranız da zamanınız da size kalacak, tüm enerjinizi kendi işinize ayıracaksınız. Herkes bildiği işi yapmalı, kurye hizmeti de ayrı bir profesyonellik isteyen hizmet alanlarıdır. Güvenilir bir kurye birimi oluşturmanız adına çalışacağınız tüm personel için ayrı maliyet ayırmanız gerekir. Her birimin kontrol edilmesi, denetim adına ek personel görevlendirilmesi gibi tüm işler yıllık maliyeti olumsuz yönde etkiliyor.

Personelin işini aksatması ise gün içerisinde oldukça sorun yaşamanıza ve oluşan sorunu tek taraflı üstlenmenize yol açıyor. Kurye hizmetinde yapılan sözleşme ile sorun yaşamayacak, yaşamanız halinde ise sorunu üstlenmeyeceksiniz. Güvence altına alınan tüm gönderiler güvence altına alınır. Acil gönderilerinizde de yapılan sözleşme ile teslimat yapılır. Uygun fiyata sizin için çalışan bir kurye birimi olsun istemez misiniz?

Rakiplerinizin önünde olacak, müşterileriniz verdiğiniz hizmet karşılığında daimi müşterileriniz haline gelecek. Şirketler arası; sözleşme, çek, senet, bono ya da değerli evraklarınızın gönderilerini yapacak, yüksek bütçeli işlere imza atacaksınız. Öyle ki, bazı sözleşmeler havaalanına, firmaya ya da yolda hareket halinde iken giden bir iş insanı tarafından imzalanması gerekebiliyor. Zamanı değerli olan herkes için kurye hizmeti bir ayrıcalıktır.

Paylaş
Başa Dön