Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul trafiğinin yoğunluğu arttıkça, motorlu kurye hizmetlerinin önemi daha fazla anlaşılmaya başlanmıştır. İstanbul genelinde kargo tesliminin arabalarla yapılması çoğu zaman günlük mümkün olmayabiliyor. Ancak motorlu kurye ile trafik sorunu yaşamadan en kısa sürede kargo teslimi yapılıyor.

Gaziosmanpaşa motorlu kurye hizmetleri kargo gönderimi yapacak olan kişi ve firmaları İstanbul trafiğinden zaman kaybetmekten kurtarıyor. Moto kurye hizmetleri ile teslimat işlemleri hızlı ve güvenli olarak yapılabiliyor. Kurye çağrı numarasını arayarak talepte bulunanlara, moto kuryeler 30 dakika içerisinde ulaşarak, paket teslim alma işlemlerini yapıyorlar.

Moto Kurye Hizmetleri

Gaziosmanpaşa İlçesi, İstanbul’da çok sayıda sanayi kuruluşunun bulunduğu bölgelerden birisidir. Bu bölgede bulunan firmalar, İstanbul içerisinde birçok noktaya günlük evrak ya da paket gönderimleri yapıyorlar. Moto kurye hizmetlerinden faydalanarak, kargo teslim işlemlerini daha ekonomik olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Gaziosmanpaşa moto kurye hizmetleri ile gönderiler hızlı teslim yapılıyor ve teslim alınan paketler aynı gün içerisinde İstanbul genelinde teslimat yapıyorlar. Moto kurye hizmetlerini sunan elemanların güvenilir olabilmesi için eğitilmekte ve müşterilere en güvenli hizmetleri vermeleri sağlanmaktadır. Moto kurye ile Gaziosmanpaşa ilçesinden İstanbul’un en uzak noktasına birkaç saat içerisinde tüm gönderiler ulaştırılıyor.

Moto Kurye Teslim Süresi Ne Kadar?

Gaziosmanpaşa moto kurye çağrı merkezini arayanlar, günlük kargo gönderimleri için kurye talebinde bulunabiliyor. Kurye talebinde bulunurken, teslimat süresine göre hizmet tipini seçebiliyor. Sunulan kurye hizmet tipi ve teslimat süreleri şöyledir.

  • Normal kurye hizmeti, teslimat süresi 150 dk, 180 dk arası,
  • Ekspres kurye hizmeti, teslimat süresi 75 dk – 90 dk arası,
  • Vip kurye hizmeti, teslimat süresi, 45 dk – 75 dk arası,

Moto kurye çağrı merkezini arayan müşterilere, kurye elemanları en fazla 30 dakika içerisinde talep eden müşteriye ulaşıyorlar.

Özel Kurye Hizmeti

Kurye hizmet tipleri arasında, özel (vip) kurye hizmeti, çok acil teslimat işlemleri için talep edilir. Firmalar, çok acil teslim edilmesi gereken kargo ya da evrakları için vip kurye talebinde bulunabiliyor. Kurye firmasını arayanlar, taleplerini iletirken, kargolarının ne kadar süre içerisinde teslim edilmesi gerektiğini belirtmelidir. Vip kurye hizmeti ile tüm kargo gönderileri, İstanbul içerisinde ortalama 45 dakika ile 90 dakika arasında teslim edilmektedir. Teslim adresinin lokasyonuna göre süre farklılıkları olabiliyor. Moto kurye hizmetlerinde bakımlı motorlar kullanıldığı için ulaşım esnasında sorunlar yaşanmamaktadır. Kurye firması ile iletişime geçenler hizmet verilen tüm kurye hizmet tipleri hakkında bilgi alabiliyor.

Gece Kurye Hizmeti

İstanbul’da Gaziosmanpaşa ilçesi merkezli verilen hizmetlerde, müşterilerin tüm taleplerinin karşılanabilmesi için gece kurye hizmetleri sunuluyor. Bazı firmaların gece acil olarak teslim etmesi gereken kargoları için gelen taleplere, gece kurye hizmeti ile cevap veriyorlar. Gece kurye hizmetleri ile teslimat işlemleri, 20 dakika ile 80 dakika arasında yapılıyor. Firmalar daha çok birlikte çalıştığı diğer firmalar ile aralarındaki evrak ya da numune ürün teslimatlarının bu yolla en kısa sürede gerçekleşmesini sağlıyorlar.

Toplu Dağıtım Hizmeti

Çoğu zaman, broşür, hediye, davetiye, fatura gibi evrak türlerinin toplu olarak dağıtımı için moto kurye hizmetlerinden faydalanılır. Gaziosmanpaşa moto kurye hizmetlerini talep edenler, toplu dağıtım için firma ile anlaşma yapmakta ve daha düşük maliyetle tüm gönderilerinin hızlı bir şekilde dağıtılmasını sağlamaktadır. Firmalar, tanıtımlarını yapmak ve satış oranlarını artırabilmek için toplu dağıtım kurye hizmetlerine olan talepler giderek artmaktadır. Evrak türü gönderileri teslim alan moto kurye, aynı gün içerisinde tüm teslim noktalarına ulaşarak, teslimatı hızlı ve daha ekonomik imkanlarla gerçekleştirebiliyor.

Paylaş
Başa Dön