Esenyurt Motorlu Kurye Hizmetleri

Motorlu Kurye şirketi olarak Esenyurt’ta aktif olarak hizmet vermekteyiz. Kolay bir şekilde paket teslimat yapabilmek için uzman kargo şirketleri aranır. Ancak kısa sürede güvenli teslimat işlemlerinde ise tercih kuryelerdir. Kuryelerin tercih edilmesindeki en önemli sebep başta belirttiğimiz gibi gün içerisinde teslimat gerçekleştirmesi ve kişisel kargo hizmeti sunmasıdır. Kişisel kargo işlemlerinde öne çıkan Esenyurt motorlu kurye hizmetleri de kendi arasında bölümlere ayrılmaktadır.

Toplu kargo hizmetlerinden farklı olması ve genel anlamda özel paketleme seçeneğine sahip olması taşıma esnasında her hangi bir zararın meydana gelmesini engellemektedir.

Ekspress Kurye Hizmeti

Ekspres kurye hizmeti normal kurye hizmetine nazaran çok farklı özelliklere sahiptir ve en hızlı teslimat seçeneğine sahiptir. Normal kurye ise ekspres seçeneğine nazaran normal standartlarda kurye hizmetidir. Bu hizmetin başlıca özelliği diğer seçeneklerden daha hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirmesidir.

Zamanla yarışmak ve kısa sürede istenilen adrese kurye paket teslimatı gerçekleştirmek isteyenler genellikle ekspres kurye şıkkını seçiyor.

Kurye hizmetinde bütün teslimat seçenekleri her zaman için en kestirme seçeneklerdir ancak ekspres hizmetinde görevli elemanlar özeldir. Bu hizmette kullanılan motosikletler en iyisidir. Tercih edilen yollar genellikle kestirme yollardır ve motosikletle teslimatın en kısa sürede gerçekleşmesi için özel tayin edilmiştir.

Motokurye otomobillerin giremediği dar sokakları ve dar caddelere giriyor. Gerektiğinde merdivenlerden inebilen motokuryeler otomobil ile saatleri alan yolu dakikalar içerisinde alabiliyor.

Ekspres hizmette sadece motosiklet araçları görev almıyor. Aynı zamanda otomobil ile gerçekleştirilen kurye hizmetleri de öne çıkıyor. Otomobiller paketlerin her hangi bir zarar görmemesi için özel dizayn edilmiştir. İstifleme işlemlerinde ise eşyanın genel özellikleri dikkate alınıyor. Hafif ve kırılabilir eşyalar üste, sağlam eşyalar ise alt kısma yerleştiriliyor. Bu şekilde teslimatta eşyanın genel özellikleri dikkate alınıyor.

Normal Kuryecilik Hizmeti

Bu hizmette aynı hizmet kalitesi sunuluyor ancak ekspres hizmete nazaran teslimat süresi biraz uzundur. Ekspres teslimatta 45 dakika olan teslimat süresi normal teslimatta 1 veya 1 buçuk saat kadardır. Sonuçta her iki teslimatta gün içerisinde ve kısa sürede gerçekleşir. Motosikletlerde de otomobillerde olduğu gibi paketlerin zarar görmemesi için özel bagaj sistemi bulunuyor. Bu konuda kuryeler tecrübeli ve gerekli önlemleri alıyor.

Otomobilli Kurye Çözümleri

Özel kutular, cihazlar, belgeler, dosyalar, ev eşyaları ve benzeri eşyalar kurye vasıtası ile özel olarak adrese teslim ediliyor. Otomobil ile yapılan ve motosikletle taşınması imkansız olan paketler ise otomobil kurye hizmetleriyle teslim ediliyor. Hızlı ve etkili kurye hizmetlerinde otomobilli çözümler de motorlu çözümler kadar kısa sürede gerçekleşiyor.

24 Saat Kurye

Kurye hizmetlerinin en önemli konularından biri ise teslimat zamanıdır. Gecenin bir yarısı veya sabahın ilk ışıkları teslimat saati olabilir. Bu kategoride kurye hizmeti her hangi bir sınırlama getirmeden eşya teslimatı gerçekleştiriyor. Acil olarak teslim edilecek olan paketlerin gece veya sabaha karşı teslim edilmesi kuryeler için problem değil. Bu kategoride istediğiniz eşyayı istediğiniz zaman istediğiniz adrese gönderebiliyorsunuz.

Kurye Hizmetleri Güvenli mi?

Bu hizmet resmi bir şekilde gerçekleştirilen bir hizmettir ancak firmaların bazı kuralları vardır. Bu kurallar çerçevesinde kurye hizmeti sunuluyor ve ödeme bu kurallar çerçevesinde gerçekleşiyor.

Kurye hizmetleri;

  • Kanun dışı işlemlerde sorumluluğu kabul etmiyor.
  • Teslim edilen eşyanın genel özellikleri firmaya bildiriliyor.
  • Firma kargo faturası kesiyor.
  • Yanlış adres, yanlış kimlik bilgisi ve benzeri durumlardan paket sahibi sorumlu tutuluyor.

Kurye hizmetlerinde paket teslim edecek kişi verdiği bilgilere dikkat etmelidir. Bu şekilde zaman kaybetmeden paket yerine ulaşacaktır.

Paylaş
Başa Dön