Çekmeköy Moto Kurye

Kurye hizmetleri her türlü firma için çok önemlidir. İnternet alışverişlerinde ve paket servislerinde devamlı kullanılan kurye hizmeti oldukça kapsamlı hizmetlere sahiptir. Kuryenin çeşitleri vardır. Kargo şeklinde olanlar araba ya da büyük minibüslerle gelir. Paket servisler ya da daha küçük çaplı firmaların kuryeleri motor kuryeyle gelir. Motor kuryesi her zaman daha pratik ve hızlıdır. Motor kuryeleri şehirlerarası ulaşımda çok fazla kullanılmaz. Yakın mesafelerde kullanılabilir. İstanbul çekmeköy moto kurye hizmetleri bu konuda gerçek anlamda profesyoneldir.

Kurye Çeşitleri Nelerdir?

Kuryenin farklı çeşitleri vardır. Her paketin türü ve gönderilmek şekli farklıdır.

Bu kurye çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • Vip gönderim
  • Gidiş-dönüş kurye
  • Arabalı kurye
  • Randevulu gönderim

Bunlar kargo çeşitleridir. Motor ile kurye de bunların arasında yer alır. Motor kuryenin de farklı taşıma şartları vardır.

Normal Kurye

Herkesin bildiği kurye modelidir. Gün içerisinde belirli zamanlarda kurye teslimi yapılır. Genelde sabah 9’dan akşam 6’ya kadar hizmet verilir. Kuryenizin nerede olduğunu takip edebilir ve her adımını mesaj olarak alabilirsiniz.

Ekspres Kurye

Ekspres kurye, size acilen ulaşmasını istediğiniz ya da göndermek istediğiniz kuryelerdir. Size en yakın olan kurye merkezi ile gerçekleştirilen kurye hizmet türüdür. Normal kurye 2-5 iş günü içerisinde teslim edilirken ekspres kurye aynı gün içerisinde ya da hemen ertesi gün adresinize teslim edilir.

Vip Gönderim

Bu gönderimde sadece sizin kuryeniz üzerine çalışılır. Kurye hizmetine başlandığı zaman başka hiçbir adrese gelmeden önce sizin kuryeniz teslim edilir. Yine acil kuryeler için bir hizmettir, Ekspres kuryeden tek farkı, sizin adresinizden başka bir adrese uğramamasıdır.

Gidiş-Dönüş Kurye

Bu kurye hizmeti sadece iki adres üzerine odaklanır. Yalnızca karşı taraf ve sizin adresiniz arasında verilen hizmettir. Normal ya da ekspres çeşitleri vardır. Durumunuzun acilliğine göre firmaya bildirmelisiniz.

Arabalı Kurye

Motorla taşınamayan kuryeler için arabalı kurye hizmeti kullanılır. Yine normal ya da ekspres kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Paket yükleme veya indirme gibi görevler için sizin ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Randevulu Gönderim

Bu gönderim tarzı sürekli meşgul olan insanların tercih ettiği hizmettir. Randevulu gönderimde, kuryenizin istediğiniz tarihte ve saatte size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kurye kaçırma gibi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız.

Çekmeköy Moto Kurye Hizmetleri

Siz de çekmeköy moto kurye hizmetleri nasıl işliyor diye düşünüyorsanız, son derece güvenli ve kurallı çalıştığından emin olabilirsiniz. Motor ile kurye taşımacılığında hem motosiklet çantası hem de boyun çantası mevcuttur. Bu çantalar asla su geçirmez. Mevsim şartlarına göre son derece dayanıklıdır. Kuryenize hiçbir şekilde zarar gelmez. Motor kuryesi olduğu için de size çok hızlı bir şekilde teslim edilir.

Motor Kurye 7/24 Hizmet Avantajı

Motor kuryenin en büyük avantajı devamlı olarak çalışmasıdır. Tatillerde, bayramlarda ve her türlü özel günler motor kurye, hizmet vermeye devam eder. Mesai bitse bile hizmet devam eder. Fakat mesai saatleri sonrasında kuryenizin gelmesini istiyorsanız, önceden kurye firmasını aramalısınız.

Siz de en profesyonel, hızlı, güvenilir, sağlam ve uygun fiyatlı bir hizmet için, motor kuryeyi tercih edin. Hem kuryelerinizin istediğiniz şekilde ve tam zamanında size ulaşacak, hem de gereksiz masrafa girmemiş olacaksınız. Motor kurye gerçekten en avantajlı kurye seçeneğidir. Sadece çok büyük kuryeleriniz için arabalı kurye tercih etmelisiniz. Böylesi daha ekonomik olacaktır. Siz de en profesyonel kurye hizmetini tercih edin ve paketlerinizi güvenle gönderin ya da teslim alın.

Paylaş
Başa Dön