Bireysel ve Kurumsal Gönderileriniz İçin Acil Kurye

Acil kuryeler, zamandan tasarruf edebilmenizi sağlamak amacıyla günü kurtararak sipariş verebilmenizi sağlayan kuryelerdir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen bir sistemdir ve kişilere büyük kolaylık sağlar. Üstelik her şeyi internet üzerinden halledebilme imkanı yaratır. Peki, bireysel ve kurumsal gönderileriniz için acil kurye nedir? Bu sorunun cevabını makalenin devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Acil Kurye Nedir?

Dağıtım süresi genellikle 1 ve 3 iş günü arasında değişen, zamanında yetiştirmek konusunda oldukça başarılı kuryelerdir. Zamandan tasarruf sağlanarak kaliteli ürünlerin internet üzerinden sipariş edilmesi ve bu şartlar altında da oldukça çabuk şekilde getirilmesidir. İstanbul gibi kalabalık şehirlerde Ekspres ve teslimat hizmetlerin motorlu araçlarla taşınmasıdır denebilir. Sırf bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilir.

Acil Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Acil kuryeler sayesinde her şey zamanında ve eksiksiz yetişir. Hizmetleri ise saymakla bitmez. Bunlardan birkaç tanesine örnek vermek gerekirse şu şekilde sıralanabilir: Acil kurye İstanbul, acil kurye çağır ve acil motorlu kurye. Bunlardan herhangi birini tercih ettiğinizde ürününüz kısa bir süre içerisinde gönderilmeye hazır hale getirilir. Bazı ürünlerin bu kategoride yer alıyor olması gerekir.

Acil Kurye Hizmetlerinin Avantajları

Hızlı ve eksiksiz kargonun birden fazla avantajı bulunur. Bu avantajların kurye hizmetleri tarafından olumlu şekilde karşılanıyor olması, müşteri memnuniyeti ve ürünlerin zarar görmeden getiriliyor olması son derece önemlidir.

Avantajlar arasında şunlar sayılabilir:

  • Zamandan tasarruf sağlanır.
  • Gönderi süresi hızlanır ve böylelikle ürüne daha çabuk şekilde ulaşırsınız.
  • Eksiksiz ve hasarsız gönderi oluşturulur.
  • Araç takip sistemi ile gözetim altında olan ürünler yıpranmaz, bozulmaz veya hava şartlarından etkilenmez.
  • Sözleşme imzalayarak eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Bu avantajları sayesinde birçok kişi acil kurye hizmetlerinden yararlanır. Özellikle de İstanbul gibi oldukça kalabalık şehirlerde bu hizmetten yararlanmak gerekli hale gelmiştir.

Arabalı Kurye Hizmetine Dahil Olan Gönderiler

Yasa dışı olan birçok ürün haricinde kabul edilen ürünler bulunur. Gerekli tetkiklerin ve incelemelerin yapılması sonucunda ürününüz kargoya verilmek için hazırlanır ve hasar görmeden kapınıza kadar getirilir. Bu sayede firma da müşteriler de memnun kalır. Değerli ya da tek bir evrak için de arabalı kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Banka kasalarının transferi, değerli evraklar ya da mücevherler arabalı kurye hizmeti ile sağlanır.

Elbette güvenliğin arttırılması adına özel ekip tercih edebilirsiniz. Bu sayede halihazırda güvenli olan ürününüzün size ulaşabilmesi için önlem almış olursunuz. Her şekilde güven dolu bir teslimatın elinize geçmesi için sitemizi ziyaret edebilir, bizlerle iletişime geçerek destek olabilirsiniz. Acil kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bireysel ve Kurumsal Gönderileriniz İçin Acil Kurye
Bireysel ve Kurumsal Gönderileriniz İçin Acil Kurye

Neden Acil Kargoyu Tercih Etmelisiniz?

Bireysel ve kurumsal gönderileriniz için acil kurye sistemi eşyalarınızın bir an önce ve güvenli şekilde elinize ulaşabilmesi için oluşturulur. Bu sayede aklınız gönderinizde kalmadan işinize devam edebilir, gelmesi için gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz. Kişisel eşyalarınızın korunması, araçla taşımanın mümkün olmadığı ürünler ve dahası acil kurye sayesinde ulaştırılır. Böylelikle en hızlı şekilde gönderilen ürünler bozulmadan, eskimeden ve yıpranmadan, çevre şartlarına uygun halde elinize ulaşır.

Hiçbir zarar görmemesine karşın sözleşme imzalayarak garanti altına alabileceğiniz ürünler bulunur. Bu durum sayesinde çabuk ulaşmayanları bildirebilir, teslimatınızın hangi adreste ve nerede bulunduğunu görme fırsatı bulabilirsiniz. Tek tek ve özenle paketlenen eşyaların her bir adres için belirlenen noktaya getirilmesi oldukça kısa bir zamanı kapsar. En hızlı teslimatı sağlayan çalışanımız seçilir ve belirlediğiniz adrese süresiyle birlikte gönderilir.

Hiçbir kusur olmaksızın ulaştırılan bu ürünler siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. Fiyatlandırma her bir paketleme durumu için değişiklik gösterir fakat hızlı olduğundan kaliteli teslimat yapılır. Bu yüzden fiyatlandırmalar çeşitli standartlara göre normaldir. Ücretlendirmeyi ve hangi kuryenin seçileceğini sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatlandırmada KDV, bekleme ücretleri sigorta ücretleri gibi noktalar hesaba katılır. Daha iyi bir hizmet sunabilmek adına gerekli ücretlendirmelerle birlikte iletişim bilgileriniz yoluyla öğrenebilirsiniz. Pasaport, vize gibi özel eşyalar, dosya ve evrak gibi kişisel eşyalar veya yedek parça ürünlerini acil kargo hizmetiyle elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Acil Kurye Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Birçok kişi acil kuryeler hakkında çoğu şeyi bilir. Örneğin amaçlarını, hedeflerini, hangi eşyaları getirdiklerini gibi. Ancak bunların yanında bilinmeyenler de vardır. Bunlardan ilki acil kuryenin paketleme yapmadığıdır. Paketleme işi tamamen size aittir. Gıda, sıvı ya da dökülebilen ürünlerin sağlamlığını koruması için iyi bir paketleme yapmanız ve teslim etmeniz şarttır.

Diğer bir bilinmeyen nokta ise kullanılan motor kuryenin taşıma kapasitesinin 15 kg olmasıdır. Hızlı ürün teslimatı için bu ağırlıkta bir ürün tercih etmemelisiniz. Son bilinmeyen nokta vergiye tabi olan ve yasal olarak bu mesleği sürdüren acil kuryelerden hizmet almanız gerektiğidir. Bu hizmeti almadan önce fiyat araştırması yapmayı unutmayın.

Fiyat araştırmasını yapmanız ürününüzün getirilmeden önce kaliteli olup olmadığını ve hasar alıp almadığını görmenize yardımcı olur. Ayrıca bu hizmet ile birçok paket taşınabilir. Klasik kargo hizmetlerinden daha hızlı şekilde teslimat sağlayan acil kargo bu noktada sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmanın peşindedir. Dolayısıyla şikayetlerinizi paylaşabilir, düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Acil Kuryenin Diğer Taşımacılık Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Zamanınızın olmadığı ve acilen yetişmesi gereken dosyalarda acil kuryeleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışındakilerde ise bekleme süreniz varsa diğerlerini inceleyebilirsiniz.

Acil kuryenin diğer taşımacılık hizmetlerinden farkları şu şekilde açıklanabilir:

  • Klasik gönderim firmaları ürünleri uzun bir süre geciktirebilir fakat acil kuryeler 1 saat içinde teslim edebilir.
  • Klasik gönderim firmalarında ürünlerin hasarı karşılanmaz, acil kuryelerde ise sözleşme imzalanır.
  • Klasik gönderim firmaları yalnızca belli gün ve saatlerde işlem yapar fakat acil kuryeler 7/24 çalışır.
  • Klasik gönderim firmalarında araç takip cihazı net bilgi vermez fakat acil kuryeler hangi bölgede olduğunu dahi gösterir.

Bu farklar sayesinde günümüzde acil kuryeler ürünlerin zamanında ve eksiksiz yetişmesini sağlamak için tercih edilir. Tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri de işlerini severek ve özveriyle yapıyor olmalarıdır.

Acil Moto Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Gün içinde acil yetişmesi gereken ürünlerin ulaşabilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren acil moto kurye ekibi birçok paketi taşıyabilir. Bu eşyalar içerisinde kağıt evraklar, belgeler, dosyalar, pasaport, vize, çiçek ve tekstil ürünleri, yiyecek ve içecek ürünleri bulunur. Böylelikle eksiksiz ve hasarsız birçok ürün belirlenen tarihte ve saatte adresinize gelerek elden ulaştırılır.

Kimsenin bir sorun yaşamadığı acil kargo sistemi sayesinde ürünlerinizin fiyatlarını öğrenerek önceden hesaplama yapabilir, anında ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Taşıma boyutu belirlendiğinde kargolara göre bir miktar pahalı olabilir fakat güvenle eşyalarınızın ulaştırıldığını görebilirsiniz. Bu sayede kargonuzu takip ederek sözleşmeyi imzalayabilir, eşyanızda bozulma veya kırılma gibi bir hasarla karşılaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Eşyaların güvenli ve hızlı paketlenmiş şekilde evinize getirilmesi ile tecrübeli elemanlarımızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bulunduğunuz şehri de kapsayan adres sistemi ile kargonuzun ulaştırılmasını sağlamak acil kurye hizmetleri sayesinde son derece kolaydır. Böylelikle bir an önce güvenli halde acil eşyalarınızın fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Paylaş
Başa Dön