Beşiktaş Moto Kurye Hizmetleri

Beşiktaş ve İstanbul’un tüm ilçelerinde giderek artan trafik yoğunluğu, ulaşım sorunlarının yaşanmasına neden oluyor. İnsanlar, gitmek istedikleri yere zamanında ulaşamıyor. Beşiktaş moto kurye hizmetleri sayesinde birçok kişinin acil gönderilerini İstanbul içerisinde gitmesi gereken yere en kısa sürede ulaştırıyorlar.

Tecrübeli elemanlar, güvenli bir şekilde motor kullanırken, emanet ettiğiniz paketlerinizi güvenli bir şekilde teslim ediyorlar. Bu hizmetleri ile sizlere zaman kazandırıyor ve müşterileriniz ile iyi ilişkiler kurmanızı sağlıyorlar. Müşterileriniz, göndermiş olduğunuz paketleri kısa sürede sağlam olarak teslim aldığında size güven duyacaktır.

Moto Kurye Hizmetlerinin Avantajları

Trafik sorununun aşılabilmesi için moto kurye hizmetlerine olan ihtiyaç sürekli artmakta ve profesyonel olarak sunulmaya çalışılmaktadır. Kurye hizmetinden faydalanan herkese moto kuryenin sağlamış olduğu avantajlar çok fazladır.

  • Zaman tasarrufu sağlar,
  • Tüm gönderi paketlerinin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar,
  • Finansal tasarruf sağlar,
  • Moto kurye hizmeti 1 personel ile güvenli şekilde verilir.

Moto kurye hizmetlerinde, personelin hem motor kullanması hem de ürün teslimat işlemlerini yapması, firma iş gücü açısından da tasarruf sağlıyor.

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Beşiktaş merkezli olarak verilen kurye hizmetleri ile Beşiktaş başta olmak üzere İstanbul ilçelerinin tümüne günlük teslimatlar yapılıyor. Beşiktaş kurye hizmetleri kullanılan araç ve teslimat türlerine göre çeşitlendiriliyor.

  • Beşiktaş moto kurye,
  • Beşiktaş motorlu kurye,
  • Beşiktaş acil kurye,
  • Beşiktaş vip kurye,
  • Beşiktaş Express kurye,

Moto kurye hizmetleri ile acil, vip ve Express kurye hizmetleri verilebiliyor. Beşiktaş’taki firmalar kurye talebini web sitesi talep formu ya da telefon iletişimi ile yapabiliyor.

Moto Kurye

Moto kurye, İstanbul’da trafik sorunu yaşamadan, istenilen yere hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Ara sokaklarda ya da ana caddelerde, arabalı kuryeler çoğu zaman ürün teslim yapacakları yerde park yeri sorunu da yaşayabiliyor. Moto kurye park sorunu yaşamamakta ve ürün teslim almak ya da teslim etmek için müşteriye daha kolay ve hızlı ulaşabilmektedir. Beşiktaş moto kurye hizmetleri gelişmiş yazılım uygulamaları üzerinden takip edilmekte ve tecrübeli elamanlar tarafından verilmeye çalışılmaktadır. Kurye talebi anından paket tesliminin gerçekleştirilmesine kadar tüm işlem süreçleri, uygulama üzerinden takip ediliyor.

Güvenli Kurye Hizmeti

İstanbul’da birçok firma, müşterilerine, katalog, davetiye ya da farklı belge, paket gönderimlerini günlük, haftalık ya da aylık olarak düzenli yapıyor. Bu paketleri kendileri dağıtmaya çalıştıklarında, iş gücüne ihtiyaç duymakta ve ekstra maliyetler çıkmaktadır.

 Moto kurye hizmetleri için yapılan anlaşmalar ile tüm gönderiler daha uygun fiyatlarla düzenli olarak tam zamanında tüm müşterilere ulaştırılabilmektedir. Bireysel ve kurumsal olarak talep edilen kurye hizmetlerinden 7/24 yararlanılabiliyor. Birçok firma, fatura ya da numune ürün gibi birçok gönderisini moto kurye hizmetleri ile İstanbul içerisinde 60 dakika gibi bir süre içerisinde müşterilerine ulaştırabiliyor.

Güvenli Teslimat

Moto kurye hizmetleri sunulurken, müşterinin teslim etmiş olduğu paketlerin taşıma sırasında zarar görmemesi için özel bagaj sistemleri kullanılmaktadır. Kurye hizmetleri yılın her günü sunulduğu için yağmurlu havalar için su geçirmez özel motor çantaları ve bagajları kullanılıyor. Kurye hizmeti anlaşması yapan firmalar, günün her saatinde kurye çağırısında bulunabiliyor.

Firma, en yakın moto kuryeyi müşteri adresine yönlendirerek en fazla 30 dakika içerisinde paketin teslim alınmasını sağlıyor. Kuryeye teslim edilen paketler, herhangi bir zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilir ve alıcıya sağlam olarak teslim edilir. Teslim işlemleri, uygulama üzerinden anında işlendiği için gönderici paketin teslimat sürecini takip edebiliyor. Gelişmiş sistem sayesinde, müşteriye paket teslim edildiğinde sms gönderilebiliyor.

Paylaş
Başa Dön