Avantajlı Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Kurye seçenekleri sayesinde artık paranız da zamanınız da sizlere kalıyor. En cazip kurye seçenekleri arasında motorlu kurye ve arabalı kurye seçenekleri bulunuyor. Artık dilediğiniz gönderi zamanında sizlere ya da alıcısına ulaşıyor. Üstelik hasarsız ve güvenilir bir şekilde ürünler sizden alındığı gibi teslim ediliyor. Günlük koşuşturma, zamanın kısıtlı olması ve bazı günlerde kurye hizmetlerinin çalışmıyor olması işlerinizi aksatmayacak. Günün her saati kullanacağınız kurye hizmetleri ile siz de gönderilerinizi dilediğiniz gibi ulaştıracaksınız. Peki, avantajlı kurye seçenekleri nelerdir?

Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmetinde daha ufak boyutta olan ürünleri 7/24 ulaştırmanın keyfini yaşayacaksınız. Günümüzde her sektörün ihtiyacı olan kurye hizmeti için her firmanın kendi kurye hizmetini kurması oldukça maliyetlidir. Bunun için kullanılan araç ve personel giderlerinin yanı sıra İl dışı gönderileri için yeterli zamana sahip olunamayabilir. Kurye hizmeti hem sektörlerin işlerine odaklanmaları hem de zamandan tasarruf etmeleri adına önemlidir. Bazı değerli evrakların gönderimi özellikle firmalar için önemlidir. Ticari alanda rekabetin artması sonucu en iyi hizmeti veren firmalar daha kazançlı çıkıyor. Ürünlerini satmak adına en önemli etken zamanında teslimdir. Bu nedenle ürünlerin her an teslim edilebilir olması firmanızı bir adım öne çıkarır.

Kurye Hizmetinin Ayrıcalıkları

Kurye hizmetleri çalışma prensipleri firmaya göre farklılık gösterir. Kişiye özel kurye hizmetinin ise en önemli ayrıcalığı her zaman daha hızlı olmasıdır. Bunun yanı sıra gönderilecek ürünün değerli olması, hasarsız gönderimi zaruri hale getiriyor. Gönderimlerin alıcıya zamanında ve zararsız teslimatı ise firmalara olumlu yorum olarak geri dönüyor. Dünya pazarında da erken teslimat müşterilerin en fazla dikkat ettiği unsurlardır.

Kurye Hizmetinde Neler Taşınır?

Kurye hizmetinden yararlanırken taşınabilecek ürünlerin neler olduğu konusu da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Yasaklı maddeler dışında her ürün gerek motorlu kurye gerekse ürün niteliğine göre arabalı kurye ile taşınır. Araçlar ise taşınacak ürün büyüklüğüne, değerine ve niteliğine göre belirlenir. Aynı zamanda her ürün firma güvencesinde taşınacağından gözünüz arkada kalmaz.

Kurye hizmetinde;

  • Değerli evraklar
  • Sözleşmeler
  • Kıymetli evraklar
  • Değerli madenler
  • Para kasası
  • Evcil hayvan nakli
  • Sanat eseri
  • Antika eşyalar
  • Müze eşyaları

Daha birçok talebinize özel hizmetler sunuluyor. Taşınmasını istediğiniz ürünler ile ilgili yapacağınız ön görüşmede deneyimli personel tarafından tüm detaylı bilgi verilir. Taşıma için dilediğiniz hizmet sözleşme altına alınır. Taşınacak araçlar, araç takip sistemi ile kontrol altındadır. Kullanılan araç özel bakımları yapılmış araçlar ve zamanında teslimat yapacak deneyimli taşıma personeli tarafından teslim edilir.

Avantajlı Kurye Seçenekleri Arasında Neler Vardır?

Kurye seçeneklerinin avantajlı olabilmesi için verilen hizmetlerin ihtiyaçlarınıza yönelik olması gerekir. Tüm isteklerinize karşılık verecek ekipman ve deneyimli ekip ile sizlere kurye hizmeti veriliyor. Kurye seçiminizde genellikle ne zaman teslim edileceği oldukça önemlidir. Güvenilir kurye hizmetinde 7/24 teslim söz konusudur. Taşınmasını istediğiniz yerin uzaklığına göre ne zaman teslim edileceği tarafınıza belirlenir ve sözleşmeye sadık kalınır. Ürünlerin sadece size ait olması ise size özel bir hizmet anlayışının varlığını gözler önüne getirir. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun kurye hizmeti en değerli ürün olarak alır ve özenle teslim eder.

Avantajlı Kurye Seçenekleri Nelerdir?
Avantajlı Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Zamanında Teslim

Zamanında teslim için size özel kurye hizmetinden yararlanmalısınız. Aksi halde yüzlerce ürünün teslim edileceği bir taşımacılık sisteminde, gönderinizin ne zaman teslim edileceği konusunda tam bir gün verilmesi mümkün olmayabilir. Kurye hizmetinde ise sizlere sunulan en önemli bilgi teslim edileceği zamandır. Siz de gerek müşterinize gerekse iş planınıza bu zamana göre yön verebilirsiniz. Çoğu zaman ürün satışlarında kargo engeline takılan müşteriler tarafından, ürün ne kadar kaliteli olursa olsun olumsuz yorum alırsınız. Sizin dışınızda gelişen bu sorun nedeni ile müşteri kayıpları söz konusu olabilir. Artık güvenle ürünlerinizi teslim edecek ve müşterilerinizden tam not alacaksınız.

7/24 Gönderi Fırsatları

Resmi tatil, hafta sonu ya da bazı günlerde kuryelerin çalışmıyor olması işlerin oldukça aksamasına neden olur. Dolayısıyla zamanın önemli olduğu günümüzde bu ticari kayıplara neden olan ciddi bir sorundur. Kurye hizmetinin sizlere 7/24 hizmet vermesi ile tüm acil teslimatlar önemle yerine teslim edilir. Her zaman açık olan ve sizlere hizmet veren kurye hizmeti sayesinde sorunlarınız çözüme kavuşur.

Uygun Fiyata Kurye Hizmeti

Özel hizmetler her zaman pahalı değildir. Kurye hizmeti artışı ile her geçen gün yeni araçlar ve personeller ekibe dâhil ediliyor. Maliyeti düşürerek sizlere en uygun fiyata hizmet veriyor. Uygun fiyat garantisi, gönderilecek ürünün zamanında teslimi adına yapılan taşıma sözleşmesi ile artık size özel çalışan bir kurye hizmetiniz oluyor. Gönderilerinizde sürekli çalışma adına dilerseniz müşteri hizmetleri ile görüşerek özel anlaşmalar yapabiliyorsunuz. Ticari ya da bireysel gönderileriniz için kendinize ait bir kurye ekibi kurmanıza gerek kalmıyor. Çözüm ortağınız gibi hizmet alacağınız kurye hizmetiniz her zaman yanınızda oluyor.

Müşteri Hizmetleri Desteği

Gönderilerinizde dilediğiniz an ulaşabileceğiniz çağrı desteği hizmeti de mevcuttur. Gönderileriniz hakkında detaylı bilgi alabilir ya da fiyat listesinden gönderileriniz için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Şeffaf hizmet anlayışı ile dilediğinizde sorunlarınıza çözüm bulacaksınız.

Avantajlı kurye seçenekleri arasından motorlu ya da arabalı kurye hizmetlerini tercih ederek en hızlı gönderiyi nasıl gönderebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bazı ürünlerin hangi araçlarla taşınacağı sizin için önemli olabilir. Gönderileriniz maddi ya da manevi hangi değerde olursa olsun, kurye hizmeti için her ürün değerlidir. Yerine sağlam ve aldığı gibi teslim eder. Müşteri memnuniyeti adına her geçen gün taşıma ağını genişleten kurye hizmeti sizin en iyi çözüm ortağınız olacak.

Paylaş
Başa Dön