Arabalı Kurye Avantaj Mıdır?

Arabalı kurye hizmeti son dönemlerde kullanılan kurye hizmetleri arasındadır. Zamandan tasarruf adına önemli olan kurye hizmetinin en hızlı şekilde olması müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran hizmetlerdir. İşleyişin kolaylaşması, ürünlerin zamanında teslimi adına arabalı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Peki, arabalı kurye avantaj mıdır?

Arabalı Kurye Nedir?

Bazı gönderilerin kargo şirketleri tarafından taşınıyor olması zamanında teslimatın yapılması adına yeterli olmayabiliyor. Bazı gönderilen oldukça önemli ve hızlı yetiştirilmesi gereken ürünler barındırabiliyor. Bu nedenle motokurye ya da yaya kuryeler tarafından taşınamayacak büyüklükte olan gönderiler için arabalı kuryelere ihtiyaç duyulur. Koli ya da eşyalar bazen oldukça değerli olabiliyor. Kasa ya da değerli mücevheratın taşınması adına arabalı kuryeler gerekebilir.

Arabalı Kurye Çalışma Prensibi Nedir?

Arabalı kuryelerin çalışma prensipleri arasında öncelikle güven önemlidir. Güvenilir ve hızlı taşımacılık adına birçok sektörde ya da eşyaya yönelik çalışma sağlayabilir. Araçlar özellikle taşınmasını istediğiniz gönderi büyüklüğüne uygun olarak gönderilir. Ürünlerin rahatlıkla, sıkışmadan ve zarar görmeden tarafınıza iletilmesi sağlanır. Tecrübeli sürücüler tarafından en hızlı şekilde gönderilen koli ya da ürünleriniz paketi bozulmadan alıcısına teslim edilir.

Arabalı Kurye Avantajları

Uzun süredir hizmet veren kurye firması ile artık dilediğiniz an gönderileriniz yerine ulaşıyor. Profesyonel ekip sayesinde dilediğiniz eşyanızı güvenle teslim edebiliyorsunuz. Kullanılan araçlar ise tüm bakımları yapılmış, izlenen ve güvenlik adına gereken tüm önlemlerin alındığı araçlardır. Zamanın değerli ve önemli olduğu, her an koşuşturma ile geçen günlük rutinimizde her şeyin hızlı olması önemlidir. Birçok işlem zamandan kazanmak adına artık teknolojik gelişmelerden faydalanarak yapılıyor.

Arabalı kurye sayesinde de kısa sürede göndermek istediğiniz eşyalarınız yerine teslim ediliyor. Özel müşterilerinize acil yetişmesi gereken bir ürünü zamanında teslim etmeniz müşteri memnuniyetini artırır. Rakiplerinize fark yaratarak zaman sorunları nedeniyle müşterinizi kaçırmazsınız. Özellikle önemli günlerde satış yaptığınız ürünlerin bazen ertesi güne kalması o ürünün satışının iadesine neden olabilir. Ticari başarınız başarısızlığa dönüşmesin.

Arabalı kurye avantajları;

  • Zamandan tasarruf
  • Güvenli gönderi
  • Hasarsız gönderi
  • Ürün büyüklüğüne özel araç
  • Profesyonel sürücü
  • Araç takip sistemi ile gönderiler her an gözetim altında
  • Sözleşme ile gönderiler güvence altına alınır
  • Hava koşullarından etkilenmez
  • Birçok ürün arasında ezilmez, yıpranmaz, kırılmaz ve hasar görmez

Arabalı kurye avantajlarından en önemlisi ürünlerin kırılabilir nitelikte olmasıdır. Birçok kargo şirketi ile sıvı, kırılabilir ya da özel değerli eşyalar taşınamaz. Gönderi sonucunda hasarlar ise kargo şirketi tarafından karşılanmaz. Bazı gönderilerin pahada da değerli olması zarar görmeden ürün teslimini önemli hale getirir.

Bu durumda gönderim yapmak istediğiniz ürünlerin bulunduğu araçların güvenli olması için araç takip sistemi olması içinizi rahatlatır. Araçların iç tasarımı ürünlerin taşınmasına yönelik dizayn edilmiştir. Taşınacak olan ürünlerin araç içerisinde düşmesi ya da zarar görmesi mümkün değildir. Gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Arabalı Kurye Avantaj Mıdır?
Arabalı Kurye Avantaj Mıdır?

7/24 Arabalı Kurye Hizmeti

Günün her saati acil bir gönderi ortaya çıkabilir. Bu nedenle sizlere hizmet verecek olan kurye hizmeti de 7/24 çalışmalı, sizlere destek olmalıdır. Artık 7/24 acil kurye hizmetine ulaşabilir, gönderilerinizi dilediğiniz noktaya gönderebilirsiniz. Acil kurye hizmetiniz resmi tatil günleri ya da hafta sonu gibi birçok kargo şirketinin çalışmadığı saatlerde de çalışıyor. Bu hizmet, işlerinizi kolaylaştıracak ve sorunları tamamen ortadan kaldıracak en iyi hizmetler arasındadır.

Özellikle taşınması gereken para kasası, mücevher, antika ya da sanat eserlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Eşyalarınız taşınırken ev ya da ofisinizi taşıyor olabilirsiniz. Önemli evraklarınızın yer aldığı kasa ya da evrak dolabınızı ise özel aracınızda taşımanız mümkün olmayabilir. Böylesi durumlarda yapmanız gereken hemen arabalı kurye hizmetinden yararlanmaktır. Eşyalarınız taşınırken sizden önce noktaya ulaşır ve sizlere güvenle teslim edilir. Birçok sektöre hizmet veren firma sayesinde özel eşyalarınız ayrı ve özenle getirilir.

Arabalı Kurye Hizmetine Dâhil Olan Gönderiler

Arabalı kurye hizmetinden yararlanabileceğiniz bazı gönderiler vardır. Bu hizmet rutin taşımacılıktan biraz farklıdır. Değerli olan eşyalarınızı siz belirleyebilirsiniz. Ticari ürün olabilen gönderiler bazen şahsınıza ait olan değerli eşyalarınız da olabilir. Arabalı kurye hizmetinde yasa dışı olan ürünler haricinde birçok gönderi kabul edilir. Öncelikle gönderim yapılacak ürünün motorlu kurye ile gönderiminin mümkün olması halinde sizlere bilgi verilir.

Bazen değeri büyük olan tek bir evrak için de arabalı kurye tercih edebilirsiniz. Tamamen sizlerin isteğine bağlı olan arabalı kuryeler, taşınacak ürün özelliğine ve değerine göre zırhlı araçlardan da oluşabiliyor. Banka kasalarının transferi, değerli evraklar ya da mücevherlerin taşınması arabalı kurye hizmeti ile sağlanır.

Dilerseniz güvenliği artırmak adına araç içerisinde özel ekip görevlendirilebiliyor. Yapılacak sözleşmede bunların her biri sözleşmeye eklenir ve güvence altında gönderiler transfer edilir. Arabalı kurye hizmeti eski dönemlerde verilen hizmetler değildi. Ortaya çıkan en büyük sorun ise değerli gönderilerin zarar görmesi, büyük maliyetlerin ortaya çıkması ve acil gönderilerin tesliminde sıkıntı oluşması gibi sorunlardır. Aynı zamanda ev ya da işyeri taşımacılığında değerli olan evrak, para kasası ya da takıların, tüm malzeme ile aynı ortamda taşınması kaybolma, çalınma, hasar görme gibi durumlara neden olurdu.

Artık sizin için önemli olan her bir ürün güvenle taşınabiliyor. Arabalı kurye hizmetinde kullanılan araç takip sistemi, değerli eşyalarının nerede olduğu bilgisini edinmenizi sağlıyor. Arabalı kurye hizmetinde bir diğer kolaylık ise düşük fiyatlardır. Özel hizmeti uygun fiyata alabilir, günün her anı gönderilerinizi yerine ulaştırma konusunda sorun yaşamayabilirsiniz. Müşterilerinize daha iyi hizmet sunmak adına araç satın almak yerine uygun fiyata kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sürekli çalışma halinde özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Paylaş
Başa Dön