Acil Kurye Ayrıcalıkları Nelerdir?

Acil servis kadar etkili ve her zaman yanınızda olan bir kurtarıcı olan acil kuryenin ayrıcalıklı anlatmakla bitmiyor. Acil kurye hizmeti adından da anlaşılacağı üzere 7/24 çalışan hizmetlerden dahi daha hızlı bir uygulamaya sahiptir. Evinizden, işyerinizden, havaalanından, yoldan kısacası bulunduğunuz her noktadan teslim almak ya da teslim edilmesini istediğiniz olan o önemli şeyi ayağınıza kadar getiriyor. Üstelik en kısa sürede ve uygun fiyata teslim sağlıyor. Acil kurye ihtiyacınız olduğunda hemen arayacağınız, anında cevap veren, ulaşım güçlüğü çekmediğiniz bir çağrı merkezine sahiptir. Peki, acil kurye ayrıcalıkları nelerdir?

Acil Kurye Ayrıcalıkları Arasında Neler Var?

Acil kurye hizmeti başlı başına bir ayrıcalıktır. Kim istediği bir şeye anında ulaşmak istemez ki? Işık hızı kadar olmasa da en hızlı zamana ait gönderim seçenekleri yer alıyor. İstediğinize sahip olmak için sabırsızlandığınızı bilen ve bir şeye ulaşımın zor olmadığını kanıtlayan en yeni hizmetler arasındadır.

Eskiden sadece gıda sektöründe görülen moto kuryeleri yolda bir yerlere ulaşırken görmek sizleri şaşırtıyor olabilir. Ne kadar kişinin bu hizmete ihtiyaç duyduğunu artık herkes biliyor. Kısacası hayatın her alanında hızlı ulaşım güvencesi ile her istediğinize hızlı ulaşacaksınız. Moto kurye ya da araç kurye ile dilediğiniz ürünler ayağınıza gelecek.

Acil kurye ayrıcalıkları;

  • Çağrı merkezine hızlı ulaşım
  • Gönderinize hızlı ulaşım
  • Trafikte hızlı ulaşım

Ulaşımın zor olduğu bazı noktalara dahi özel adres sistemi ile nokta atışı sağlayan moto kurye hizmeti, geç kalma sorununu ortadan kaldırıyor. Sevdiğiniz kişinin doğum günü olduğunu unutmanız kutlamayacağınız anlamına gelmiyor. Hemen 7/24 açık bir çiçekçiden alacağınız çiçeği, moto kurye hizmeti ile sahibine ulaştırın ve bu ufak sorunu ortadan kaldırın. Kurye ayrıcalıkları devam ediyor.

Akşam bir davete yetişeceksiniz ancak o çok sevdiğiniz elbisenizi alamıyorsunuz. O halde hemen moto kurye hizmetinden yararlanın makyajınızı yaparken kıyafetiniz evinize gelsin. Havaalanında çantanızı unuttuğunuzu fark ettiniz. Panik yapmayın ve moto kurye ile çantanıza 1 saate ulaşın. Siz kahvenizi yudumlarken moto kurye size ulaşsın.

Çağrı Merkezine Hızlı Ulaşım

Kargo firmalarının yoğunluğu ve belirli saatten sonra kargo hizmetinin kapalı olması muhatap bulmayı zorlaştırıyor. Şubelere ulaşmak ya da müşteri hizmetlerine ulaşmak işkence haline gelirken, müşterilerinize bir türlü net bilgi veremiyorsunuz. Kurye hizmeti ayrıcalıkları ile 7/24 dilediğiniz an ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi yer alıyor. Teslim ettiğiniz gönderinizin nerede olduğunu anında öğrenebiliyor, sorunları paylaşarak anında çözüm buluyorsunuz. Moto kurye ya da araçlı kurye hizmeti için aradığınız müşteri temsilcileri alanında profesyonel ve çözüm odaklı çalışıyor.

İlgisiz bir müşteri hizmeti sorunu çözmediği gibi daha karmaşık hale getirebiliyor. Bu nedenle her alanda sizleri anlayan, sorunlarınızı ve şikâyetlerinizi dikkate alan bir ekip ile görüşmek önemlidir. Öncelikle kurye hizmetinden yararlanmak için çağrı merkezine ulaşıyorsunuz. Gönderinizin büyüklüğü hakkında bilgi veriyor, gönderinin alınacağı ve teslim edileceği adresi belirtiyorsunuz. Sonrası ise tamamen kurye hizmetinde oluyor ve siz arkanıza yaslanıp çayınızı yudumlarken teslimatınız gerçekleşiyor. Ne zamanınız ne de keyfiniz kaçıyor.

Acil Kurye Ayrıcalıkları Nelerdir?
Acil Kurye Ayrıcalıkları Nelerdir?

Gönderinize Hızlı Ulaşım

Gönderinizi alabilir ya da alıcısına teslim için kuryeye teslim edebilirsiniz. Sonucun hızlı olması ise sizin kısa sürede ne kadar fazla iş başardığınızı gösteriyor. Kişisel yönetimin ve işleri koordine etmenin en güzel yöntemleri arasında iş ortaklarınızı seçmenin önemi vardır. Doğru yerlerle çalışmanız size başarı kazandırır. Hayatın her alanında kurumsal ya da bireysel işlerinizi doğru kişilerle koordine edebilirsiniz.

Uzakta bulunan sevdiklerinize bahçenizden topladığınız o kırmızı domatesleri bozulmadan gönderebilirsiniz. En değerli varlığınız çocuklarınızın canının istediği ve uyuyamadığı o lezzeti kapınıza kadar getirebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Her istediğiniz şeye artık ulaşabilirsiniz. Ertesi gün katılımın zorunlu olduğu bir müsamerede giyilmesi gereken bir kıyafete ulaşmak zor olmayacak. Birçok zaman üretimin yapıldığı ancak kargo saatlerinin geçmesi nedeniyle öylece alınmayı bekleyen ürünler olabiliyor.

Firmanın ve sizin elinizi kolunuzu bağlayan bu durum kurye hizmeti ile tamamen ortadan kalkacak. Hemen arayarak dilediğiniz noktadan size lazım olan şeye ulaşmanızı sağlıyor. En önemli kurye hizmetleri arasında; yolda, otogarda ya da havaalanında olduğunuz kritik zamanlarda yardımınıza koşmak bulunuyor. Acil işlerde bir şeylerin unutulmaması neredeyse imkânsızdır. Zamanla yarıştığınız o anlarda size lazım olan o; uçak biletini, kimliğinizi, çantanızı ya da önemli eşyanızı ulaştıracak bir yardımcınız var.

Trafikte Hızlı Ulaşım

Trafiğin en yoğun olduğu saat dilimleri arasında sabah ve akşam iş çıkışı saatleri vardır. Aslında bu saatler dışında trafik sürekli yoğundur. Bazı gönderilerin bulunduğu kargo araçları büyük ticari araçlar olduğu için trafikte hareket etmesi bir o kadar zorlaşır. Bazı dar sokaklara giremeyen bu araçlar, kısa sürede ulaşacağı yere daha uzun sürede farklı yollardan ulaşmak zorunda kalır. Oysaki moto kurye avantajı ile gönderilerinizi kısa yollardan ulaştırır.

Trafiğe takılmadan araç aralarından kolaylıkla geçebilmesi en önemli özellikleri arasındadır. Profesyonel motor sürücüleri tarafından normal sürenin daha da kısalması ürün teslimlerini kolaylaştırır. Araçlı kurye hizmetlerinde de tek bir noktaya gönderim sağlanacağı için tek bir hizmete odaklanılır. Bu nedenle diğer kargo firmaları gibi birden fazla adrese uğrayarak zaman kaybetmez. İster araçlı ister moto kurye olsun en hızlı biçimde adrese ulaşılır.

Bazen gönderilen oldukça hızlı gönderilmesi gerekir. Lokasyona ve ulaştırılmasını istediğiniz saat dilimine göre çağrı merkezi tarafından bilgi verilir. Araç ile ulaşımı mümkün olmayan istediğiniz saat dilimi için birden fazla moto kurye en uygun fiyata yönlendirilebilir. Özel günlerde kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak özel anlaşmalar yapabilir ve gönderilerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Paylaş
Başa Dön